Warsztaty decoupage

DecoupageDecoupage to sztuka ozdabiania papierowymi serwetkami, wycinankami różnych przedmiotów począwszy od maleńkich drobiazgów a skończywszy na meblach przy użyciu farb i innych preparatów. Warsztat Decoupage umożliwia własnoręczne stworzenie pięknej i oryginalnej dekoracji, która wygląda jak ręcznie malowana. Tu każdy może spróbować swoich umiejętności i korzystając z gotowych wzorów stworzyć dzięki nim coś niezwykłego. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają znaczenie nazwy decoupage, przykładowe prace wykonane tą techniką, potrzebne materiały i narzędzia.

Dodatkowe atrakcje to:

  • możliwość upieczenia kiełbasek na ognisku (na terenie pracowni przygotowane jest miejsce na ognisko lub grill),
  • zwiedzanie okolicy – warto także odwiedzić naszą miejscowość aby zobaczyć ciekawe i urokliwe miejsca Lisowic i pobliskich Prochowic poznając je przy okazji dobrej zabawy w geocaching (poszukiwanie skrytek ze skarbami za pomocą GPS).Warsztaty świąteczne - decoupage

Prosimy o zamawianie warsztatów z odpowiednim wyprzedzeniem.

Warsztaty w pracowni „Fabryka Pomysłów” odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach od 800 do 1400 i od 1700 do 1900.

Istnieje też możliwość indywidualnego dostosowania terminu i godziny warsztatu.

Cena warsztatów:
Cena za 1 godz. zajęć dla 1 osoby – 13 zł.
Cena za 1 godz. zajęć dla 1 dziecka + 1 osoba dorosła – 22 zł.
Cena karnetu – 4 godziny dla 1 osoby – 48 zł.
Cena karnetu – 8 godzin dla 1 osoby – 88 zł.
Cena karnetu – 8 godzin dla 1 dziecka + 1 osoba dorosła – 160 zł.
Cena za 1 godzinę dla grup powyżej 5 osób – rabat 20%
Cena za 1 godzinę dla grup powyżej 15 osób – rabat 40%

Wszelkie materiały potrzebne do wykonania prac są wliczone w koszty warsztatu.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 20% wartości zamówienia nie później niż 7 dni przed planowanymi zajęciami.

Pracownia zastrzega sobie prawo do zatrzymania kwoty zaliczki za warsztaty w przypadku rezygnacji z zajęć przez Uczestnika na 3 dni przed terminem.

DSCF1396 DSCF1398