Warsztaty malowania farbami olejnymi lub akrylowymi

Malarstwo - DmuchawceMalowania farbami olejnymi lub akrylowymi podobnie jak innych umiejętności można się z powodzeniem nauczyć. Szczególnie malarstwo olejne, po zapoznaniu się z jego podstawami jest stosunkowo łatwą i wdzięczną techniką. Warto podjąć próbę jej zgłębienia aby następnie cieszyć się z efektów tworzenia własnych obrazów.

Dodatkowe atrakcje to:

  • możliwość upieczenia kiełbasek na ognisku (na terenie pracowni przygotowane jest miejsce na ognisko lub grill),
  • zwiedzanie okolicy – warto także odwiedzić naszą miejscowość aby zobaczyć ciekawe i urokliwe miejsca Lisowic i pobliskich Prochowic poznając je przy okazji dobrej zabawy w geocaching (poszukiwanie skrytek ze skarbami za pomocą GPS).

Prosimy o zamawianie warsztatów z odpowiednim wyprzedzeniem.

Warsztaty w pracowni „Fabryka Pomysłów” odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach od 800 do 1400 i od 1700 do 1900.

Istnieje też możliwość indywidualnego dostosowania terminu i godziny warsztatu.

Ceny warsztatów:
Cena za 1 godz. zajęć dla 1 osoby – 13 zł.
Cena za 1 godz. zajęć dla 1 dziecka + 1 osoba dorosła – 22 zł.
Cena karnetu – 4 godziny dla 1 osoby – 48 zł.
Cena karnetu – 8 godzin dla 1 osoby – 88 zł.
Cena karnetu – 8 godzin dla 1 dziecka + 1 osoba dorosła – 160 zł.
Cena za 1 godzinę dla grup powyżej 5 osób – rabat 20%
Cena za 1 godzinę dla grup powyżej 15 osób – rabat 40%

Wszystkie materiały potrzebne do wykonania prac są wliczone w koszty warsztatu.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 20% wartości zamówienia nie później niż 7 dni przed planowanymi zajęciami.

Pracownia zastrzega sobie prawo do zatrzymania kwoty zaliczki za warsztaty w przypadku rezygnacji z zajęć przez Uczestnika na 3 dni przed terminem.

Obraz - lisek Malarstwo - wystawa plenerowa Portret Para Portret Ułan Malarstwo - Diablo Kwiaty Koń Kwiaty - Irysy Kwiaty - Tulipany Dom na wzgórzu Róże na desce Na brzegu Kwiaty w wazonie Czerwone róże Malarstwo - ptak Tukan Ptak w locie Tukan na gałęzi Portret Papieża Białe róże Bukiet w wazonie Portret - dziecko Portret Papież w modlitwie Wieża zamkowa Malowanie - kwiaty Malarstwo wazony Malarstwo - Wieża