Warsztaty malowania na szkle

Malowanie na szkle - zamekMalowanie na szkle to bardzo stara sztuka. Jak dawniej także i dziś wykorzystuje się ją do zdobienia szkła użytkowego jak również ozdobnego.

W trakcie warsztatów uczestnicy malują farbami witrażowymi szklane przedmioty, które mogą służyć do dekoracji lub stanowić doskonały prezent. Każdy będzie miał szansę stworzyć swój własny, niepowtarzalny witrażyk lub ze zwykłej butelki wyczarować oryginalny wazon lub ozdobę np. do łazienki.

Dodatkowe atrakcje to:

  • możliwość upieczenia kiełbasek na ognisku (na terenie pracowni przygotowane jest miejsce na ognisko lub grill),
  • zwiedzanie okolicy – warto także odwiedzić naszą miejscowość aby zobaczyć ciekawe i urokliwe miejsca Lisowic i pobliskich Prochowic poznając je przy okazji dobrej zabawy w geocaching (poszukiwanie skrytek ze skarbami za pomocą GPS).

Prosimy o zamawianie warsztatów z odpowiednim wyprzedzeniem.

Warsztaty w pracowni „Fabryka Pomysłów” odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach od 800 do 1400 i od 1700 do 1900.

Istnieje też możliwość indywidualnego dostosowania terminu i godziny warsztatu.

Ceny warsztatów:
Cena za 1 godz. zajęć dla jednej osoby – 15 zł.
Cena za 1 godz. zajęć dla 1 dziecka + 1 osoba dorosła – 26 zł.
Cena karnetu – 4 godz zajęć dla 1 osoby – 56 zł.
Cena karnetu – 8 godz. zajęć dla 1 osoby -100 zł.
Cena karnetu – 8 godz. zajęć dla 1 dziecka + 1 osoba dorosła – 180 zł.
Cena za 1 godzinę dla grup powyżej 5 osób – rabat 20%
Cena za 1 godzinę dla grup powyżej 15 osób – rabat 40%

Wszystkie materiały potrzebne do wykonania prac są wliczone w koszty warsztatu.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 20% wartości zamówienia nie później niż 7 dni przed planowanymi zajęciami.

Pracownia zastrzega sobie prawo do zatrzymania kwoty zaliczki za warsztaty w przypadku rezygnacji z zajęć przez Uczestnika na 3 dni przed terminem.

Malowanie na szkle Malowanie na szkle Warsztaty malowania na szkle Warsztaty malowania na szkle Malowanie na szkle Malowanie na szkle Warsztaty malowania na szkle Malowanie na szkle w pracowni arteterapeutycznej Malowanie na szkle - wazon Wazon - malowanie na szkle Dzban - malowanie na szkle Tulipany - malowanie na szkle Malowanie na szkle Malowanie na szkle DSC_0574