Warsztaty plastyczne dla nauczycieli

pracownia

Zapraszamy na warsztaty plastyczne dla nauczycieli i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajęcia będą się odbywały w formie jednodniowych warsztatów o określonej tytułem tematyce w wymiarze 5 godzin.

Formy i metody pracy dostosowane będą do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników. Udział w zajęciach będzie opierał się na aktywnym działaniu i tworzeniu. Uczestnik w czasie zajęć wykona różnego typu prace plastyczne z rożnych materiałów (masa papierowa, glina ceramiczna, filc, szkło, surowce wtórne itp.), pozna różne techniki plastyczne.

Tematyka zajęć została podzielona zgodnie z porami roku. Ujęte zostały również tematy tzw. dowolne, a wpływające korzystnie na usprawnienie manualne dzieci.

Prosimy o zamawianie warsztatów z odpowiednim wyprzedzeniem.

Warsztaty w pracowni „Fabryka Pomysłów” odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach od 800 do 1400 i od 1700 do 1900.

Istnieje też możliwość indywidualnego dostosowania terminu i godziny warsztatu.

„Kolorowa jesień / Dary jesieni”
„Zima i świąteczne ozdoby”
„Upominki dla Babci i Dziadka”
„Drugie życie śmieci / Moje ulubione zwierzątko”
„Wiosna w koło / Wielkanoc”

Potrzebne materiały zostaną zakupione i przygotowane ze środków własnych przez prowadzącego warsztaty plastyczne.

Koszt uczestnictwa 70 zł/osoba.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 20% wartości zamówienia nie później niż 7 dni przed planowanymi zajęciami.

Pracownia zastrzega sobie prawo do zatrzymania kwoty zaliczki za warsztaty w przypadku rezygnacji z zajęć przez Uczestnika na 3 dni przed terminem.

Nauczycielom polecamy również: Warsztaty świąteczne i okolicznościowe, oraz Warsztaty – witraże metodą Tiffany.