Warsztaty – witraże metoda Tiffany

witrazTiffany, Louis Comfort Tiffany – amerykański artysta tworzący głównie dzieła ze szkła oraz wyroby jubilerskie w stylu secesji. Był prekursorem wzornictwa lamp witrażowych, wazonów zwanych do dziś Tiffany. Stąd nazwa techniki łączenia kamieni i szkła cyną.

Warsztaty tworzenia witraży metodą Tiffany to przede wszystkim nauka tworzenia oryginalnej biżuterii, płaskiego witrażyka czy ramki. Na zajęciach będzie można zdecydować samodzielnie jaki wykonamy projekt i go zrealizować.

Zaczniemy od prostych rzeczy.

Samodzielnie wykonany witrażyk lub wisiorek może stanowić oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Warsztaty witrażowe zapewnią Wam pełny relaks, rozbudzą wyobraźnię i dostarczą satysfakcję z twórczej pracy.

Prosimy o zamawianie warsztatów z odpowiednim wyprzedzeniem.

Warsztaty w pracowni „Fabryka Pomysłów” odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach od 800 do 1400 i od 1700 do 1900.

Cena warsztatów:
Cena za 1 godz. zajęć dla 1 osoby – 35 zł.
Cena karnetu – 4 godziny dla 1 osoby – 120 zł.
Cena za 1 godzinę dla grup powyżej 5 osób – rabat 20%

Maksymalna liczba osób – 8 osób

Wszystkie materiały potrzebne do wykonania prac wliczone są w koszt warsztatu. Uczestnicy otrzymują także komplet gotowych wzorów.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 20% wartości zamówienia nie później niż 7 dni przed planowanymi zajęciami.

Pracownia zastrzega sobie prawo do zatrzymania kwoty zaliczki za warsztaty w przypadku rezygnacji z zajęć przez Uczestnika na 3 dni przed terminem.